Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1156, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2200 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 32.3 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає, 6 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 67 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3.36 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Максимальний TDP | 150 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 67.58 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 120 x 120 x 67 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 15 мм |
| Рівень шуму | 32.3 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.28 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.54 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴










