FROZN A400 — кулер для процесора від компанії ID-COOLING. Має 4 теплові трубки та один 92-міліметровий вентилятор з ШІМ, що забезпечує чудове розсіювання тепла від центрального процесора. Оснащений алюмінієвим радіатором, який допомагає швидше охолодити процесор.
Теплові трубки з прямим контактом поглинають тепло від ЦП і ефективно поширюють його на радіатор. Спеціальний дизайн мікрохвиль на алюмінієвих ребрах забезпечує краще розсіювання тепла. Також наявна можливість налаштувати швидкість вентилятора відповідно до потреб вашої системи, мінімізуючи шум або максимізуючи потік повітря.
Кулер виготовлений зі зносостійкого пластику класичного чорного кольору, також має яскраву підсвітку ARGB, завдяки чому чудово доповнюватиме більшість збірок ПК. A400 забезпечить стабільну та ефективну роботу процесора без перегрівів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 580 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 123 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.8 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 45.8 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 123 x 93 x 78 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 25.8 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.15 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.94 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 1 428 ₴










