Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1700, AM5, 1366, 775, 1156, 1152, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2000 об/хв ± 10%, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 24.8 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Підсвічування - RGB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 68 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв ± 10% |
| Максимальний TDP | 75 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 41.52 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 120 x 120 x 68 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 24.8 dB |
| Струм споживання вентиляторами | 0.45 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.15 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴





