Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, 2066, 1150, 1155, AM3, 1200, 1700, AM5, 1366, 2011, 1156, FM4, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1800 об/хв, 6 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 158 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 250 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 73.96 CFM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1366;1700;2011;2066;AM3;AM5;FM4 |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 658 ₴






