Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - FM2+, 1151, AM4, 1150, 1155, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, 1200, 1700, 1356, 1366, 1156, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 2400 об/хв ± 10%, рівень шуму - 28 dB, Підсвічування - немає, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 135 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2400 об/хв ± 10% |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 40.5 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1356;1366;1700;AM2;AM2+;AM3;AM3+;AM4;FM1;FM2+ |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 984 ₴






