Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1366, 2011, 1156, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 3000 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), Підсвічування - немає, 6 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 140 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний TDP | 265 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 93.29 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 8000 рік |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1366;1700;2011;2066;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 4.88 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 969 ₴




