Компактні, Minitower, Mini - ITX, Слотів розширення - 2, GPU - до 300 мм, CPU - 60 мм, 308 x 190 x 128 мм, 2.7 кг, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 2.7 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 300 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.0 |
| Клас корпусу | Компактні |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 2 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 60 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | з пиловим фільтром |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Розмір, мм | 308 x 190 x 128 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | горизонтальний |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 831 ₴








