Геймерські, Miditower, E-ATX, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 2 х 120 мм, Додатково - Top 2x12/14 см, Bottom 2x12 см, Front 2x12 or 1x14 см, GPU - до 410 мм, CPU - 170 мм, PSU - 200 мм, 225 х 465 х 430 мм, 7.28 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 410 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2;1 x USB 3.2 type C;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | скло;таль |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 932 ₴










