Геймерські, Miditower, E-ATX, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 3 х 140 мм, Додатково - Back 1x12 см, Side 4x12 см, Front 3x12/14 см, Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 400 мм, CPU - 168 мм, PSU - 210 мм, кулери з підсвічуванням, 460 x 215 x 500 мм, 8 кг, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;1 x Audio;1 x Microphone |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 6 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 168 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 210 мм |
| Матеріал корпусу | скло;таль |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з пиловим фільтром;знімний кошик для HDD;отвори для рідинного охолодження;отв |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Front 360/280/240/140/120 mm;Top 360/280/240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 394 ₴








