Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Side 2x12/14 см, Top 3x12 or 2х14 см, Bottom 3x12 or 2х14 см, GPU - до 420 мм, CPU - 175 мм, PSU - 190 мм, світлодіодна стрічка RGB, 475 х 300 х 442 мм, 11.85 кг, червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 11.85 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 420 мм |
| Гарантія | 1 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 type C;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Яскраво-червоний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 8 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 5 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 175 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 190 мм |
| Матеріал корпусу | сталь 0.8 мм;сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Bottom 3x12 or 2х14 см;Side 2x12/14 см;Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | світлодіодна стрічка RGB |
| Особливості | вікно на бічній панелі;прозора передня панель |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Side 240/140/120 mm;Top 360/280/240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 475 х 300 х 442 мм |
| Серія | MONTECH KING 95 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 050 ₴










