Класичні, Minitower, Flex ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, PSU - 400 Вт, Слотів розширення - 4, Додатково - Back 1x12 см, GPU - до 193 мм, CPU - 140 мм, 170 х 345 х 360 мм, 3, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 140 мм |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Підтримувані материнські плати | Flex ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴

