Геймерські, Miditower, ATX, Extended-ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Bottom 3x12, 2x14 см, Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 340 мм, CPU - 168 мм, PSU - 270 мм, 231 x 480 x 502 мм, 11.5, сріблястий
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага (кг) | 11.5 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 340 мм |
| Гарантія | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 6 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 168 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 270 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Bottom 3x12, 2x14 см;Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;отвори для укладання кабелів;регульований тримач відеокарти |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Extended-ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Серія | Jonsplus i400 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 014 ₴










