Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 3 х 120 мм, Додатково - Top 2x12 см, Front 1x12 см, GPU - до 300 мм, CPU - 155 мм, кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на задній панелі, 188 x 430 x 350 мм, 3.7, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamdias |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.7 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 300 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 1x12 см;Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням;з пиловим фільтром |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 188 x 430 x 350 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 848 ₴








