Комутатор мережевий Netis ST3105S
Комутатор дозволяє легко розширити дротову мережу за допомогою 5 портів RJ-45 10/100 Мбіт / с з автопогодженням. Всі порти підтримують автоматичне визначення MDI / MDIX функцію, усуваючи необхідність в перехресних кабелях або портах Uplink. Разом з функціями plug-and-play і Green Power він є недорогим, простим у використанні, високопродуктивним, бездротовим пристроєм. Комутатор є стандартним оновленням для поліпшень вашої мережі до мережі з продуктивністю 100 Мбіт.
Особливості Netis ST3105S: 5 портів RJ-45 10/100 Мбіт / с, автоузгодження, автоматична підтримка MDI / MDIX; енергозбереження завдяки технології Green Ethernet становить до 70%; управління потоком IEEE 802.3x забезпечує надійну передачу даних; пластиковий корпус, настільний або настінний дизайн для домашнього та офісного використання; Plug and play, не вимагає настройки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 21 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 57 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 0% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 1 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5;10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Системні вимоги | Linuх;MAC OS;NetWare;UNIX;Vista;Windows 2000;Windows 7;Windows 8;Windows 98;Windows NT;Windows XP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -10˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Ширина | 99 мм |
- Ціна: 280 ₴





