
Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 65W 20V 3.25A, 4.0*1.7 (01967 / LLN65/20-4.0*1.7)
425 ₴
- В наявності
- Код: 00-00088244
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.0 x 1.7 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 4.0x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.25 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴
