Блок живлення для ноутбука
Вхідна напруга 100-240V 50-60 Hz
Потужність: 90 W
Напруга: 19V
Сила струму: 4.74 A
Тип роз'єму: штекер 7.4*5 мм
Тип корпуса: пластик
Колір: чорний
Сумісні моделі:
HP Compaq Business Notebook NX6110 Series
HP Compaq Business Notebook NX6115 Series
HP Compaq Business Notebook NX6120 Series
HP Compaq Business Notebook NX6125 Series
HP Compaq Business Notebook NX6130 Series
HP Compaq Business Notebook NX6310 Series
HP Compaq Business Notebook NX6315 Series
HP Compaq Business Notebook NX6320 Series
HP Compaq Business Notebook NX6325 Series
HP Compaq Business Notebook NX7300 Series
HP Compaq Business Notebook NX7400 Series
HP Compaq Business Notebook NX8420 Series
HP Compaq Business Notebook NX9420 Series
HP Compaq Business Notebook NC2400 Series
HP Compaq Business Notebook NC4400 Series
HP Compaq Business Notebook NC4200 Series
HP Compaq Business Notebook NC6320 Series
HP Compaq Business Notebook NC6400 Series
HP Compaq Business Notebook NC843
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
- Ціна: 479 ₴

