Модель Hopper KN-3810 займає в лінійці Keenetic важливе місце, трохи нижче за популярну модель KN-1011 і пропонує ту ж гігабітну потужність маршрутизації, бездротової мережі Wi-Fi 6, USB- і VPN-додатків, але полегшена не всім необхідним SFP і портом USB 2.0.
2-ядерний процесор EN7528DU 900 МГц успадкував кращі риси перевіреного MT7621, разом з тим забезпечивши більш ефективне апаратне розвантаження бездротової передачі Wi-Fi 6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | USB 3G/4G;10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac;IEEE 802.11ax |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 154 мм |
| Додаткові порти | 1 х USB 3.0 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Процесор | EN7528DU |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | DNS;IGMP;IPsec;IPv6;l2TP;NAT;PPPoE;PPTP;UPnP |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;5 ГГц;VPN роутери;для дому;з usb-входом |
| Тип антени | незнімні |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 401 ₴









