Акумулятор призначений для систем резервного живлення в джерелах безперебійного живлення, використовуються в телекомунікаційних системах промислових, офісних та інших установ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 100 А·год |
| Вага | 28.1 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | гелева |
| Призначення | універсальні |
| Розмір | 330 x 170 x 215 мм |
| Також шукають | гелеві |
| Тип клем | М8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 108 ₴

