Акумуляторна батарея MERLION G-MLG1290F2 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
- джерела безперебійного живлення
- у сонячних та вітрових установках;
- у телекомунікаціях та промообладнанні;
- в електростанціях;
- у системах резервного освітлення;
- у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу;
- у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 9 А·год |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | універсальні |
| Розмір | 150x95x65 мм |
| Тип клем | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 967 ₴

