Режими роботи - Wi-Fi точка, Wi-Fi міст, стандарти мереж - a (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), робоча частота - 5 ГГц, інтерфейси - WAN 10/100/1000 Мбит/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | WAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Безпека інформації | AES;TKIP;WEP;WPA;WPA2 |
| Вага | 390 г |
| Висота | 246 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 50 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Країна виробництва | Китай |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс;Winbox |
| Режими роботи | Wi-Fi міст;Wi-Fi точка |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Стандарти мереж | a (до 54 Мбіт/с);n (до 300 Мбіт/с) |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 639 ₴







