Keenetic Explorer — надійний роутер стандарту 802.11 ас, завдяки якому ви матимете стабільне бездротове підключення до мережі вдома або в офісі. Має стриманий дизайн та є доволі компактним, тому чудово пасуватиме до будь-якого інтер’єру.
Оснащений двома діапазонами частот 2,4 ГГц та 5 ГГц з максимальною швидкістю зв’язку до 300 Мбіт/с та 867 Мбіт/с відповідно. Це гарантуватиме безперебійне з’єднання, тому ви без проблем зможете шукати інформацію в інтернеті, спілкуватися в соціальних мережах, дивитися фільми та серіали чи грати в онлайн-ігри.
Особливості:
- Безперебійний швидкий інтернет.
- Більше покриття Wi-Fi.
- Управління трафіком IntelliQoS.
- Захист від кіберзагроз.
- Режим сітчастого ретранслятора Wi-Fi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 248 г |
| Висота | 29 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 110 мм |
| Захист інформації | OWE;WEP;WPA-PSK;WPA2-ENT;WPA2-PSK;WPA3-ENT;WPA3-PSK |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Особливості | Підтримка IPTV;Підтримка MU-MIMO |
| Процесор | MT7628N |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;посилювач сигналу;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a;ac;b;g;n |
| Також шукають | 5 ГГц;VPN роутері; для дому |
| Тип антени | незнімні |
| Функції міжмережевого екрану | Beamforming;SPI;захист від DDoS-атак;фільтрація MAC-адрес;фільтрація web-вмісту |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Ширина | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 951 ₴









