Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Операційна система | webOS |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 1.5G |
| Flash Memory | 8GB |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (400x300 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага без підставки | 23.8 кг |
| Вага з підставкою | 24.1 кг |
| Час відгуку | 8.5mc |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ экрану | 75" |
| Колір панелі | чорний |
| Контрастність | 5000: 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Органи управління | Пульт Magic Remote |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Процесор зображення | ARM Cortex |
| Розміри без підставки | 1684 x 85 x 965 мм |
| Розміри з підставкою | 1684 x 285 x 1023 мм |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling, HDR |
| Тип LED-підсвітки | LED підсвітка |
| Тип матриці | QLED |
| Тип телевізора | QLED - телевізор;Smart TV |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 199 ₴









