Процесор Crystal 4K
Реалістичність колірних відтінків у 4K
Потужна технологія 4K масштабування покращує роздільну здатність до 4K для вашого улюбленого контенту.
Smart Hub
Ваш улюблений контент в одному місці
Оптимізуйте підбір та пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук і більше часу на перегляд фільмів, ігор та шоу, які вам подобаються.
SmartThings
Ваш найкращий помічник вдома
Розслабтеся і дозвольте SmartThings інтуїтивно керувати вашим будинком. Вбудований IoT Hub виявляє, підключає та керує інтелектуальними пристроями навколо ТБ.
Функція Contrast Enhancer
Поліпшене почуття глибини та кольору
Функція Contrast Enhancer динамічно регулює параметри контрастності, що посилює відчуття глибини та кольору.
Технологія HDR
Побачте деталі в кожній сцені< br />Технологія HDR розширює діапазон яскравості на телевізорі, щоб ви могли насолоджуватися величезною кількістю кольорів і всіма візуальними деталями навіть у темних сценах.
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Віртуальний звук, що відстежує дію
Об'ємний 3D-звук з віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення в подію.
Технологія Q- Symphony
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбара працювати одночасно без придушення динаміків телевізора для більш гармонійного звучання.
Адаптивний звук
Звук, оптимізований до вашого контенту
Режим адаптивного звучання включає інтелектуальні функції, які аналізують сцену в реальному часі та оптимізують параметри звук під ваш контент.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип телевізора | LED |
| Операційна система | Tizen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45;1 x USB;3 x HDMI;CI+ |
| Вага з підставкою | 9.9 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 50" |
| Енергоспоживання | 82 Вт |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Органи управління | мультимедійний пульт |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | Crystal Processor 4K |
| Розміри без підставки | 1120.3 x 647 x 60 мм |
| Розміри з підставкою | 1120.3 x 694 x 237 мм |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling;Mega Contrast;Motion Xcelerator;UHD Dimming |
| Тип LED-підсвітки | LED підсвітка |
| Тип матриці | LCD |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Частота розгортки панелі | 50 Гц |
- Ціна: 19 999 ₴





