Smart TV, 32", 1920 x 1080, без HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, аналоговий, 2 x 8 (16 Вт), CI+, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, 3 x HDMI, Headphone, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200х100мм), 465 x 720 x 180 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Операційна система | Android 11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| CPU | Quad-Core |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | без HDR |
| VESA | VESA (200х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45;1 x оптичний аудіо;2 x USB;3 x HDMI;CI+;Headphone |
| Вага з підставкою | 5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Контрастність | 7000:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | Quad Core |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для дачі;для кухні;до 10000 грн;з Інтернетом;з тв тюнером;маленькі;на стіну |
| Тип матриці | AHVA |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 640 ₴








