Спосіб установки - настінний, потужність, Вт - 1500 Вт, мінімальна вхідна напруга, В - 100V, максимальна вхідна напруга, В - 260 В, точність стабілізації - ± 10 %, підключення до мережі 220В - вилка, кількість розеток - 1, відображення значень вхідного/вихідного напруг - цифровий індикатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,57 кг |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | цифровий індикатор |
| Гарантія | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 100V |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Підключення до мережі 220В | вилка |
| Рекомендоване застосування | для комп'ютера;для котла;для побутової техніки;для пральної машини |
| Розмір, мм | 19*11,3*22,6см |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Також шукають | 1.5 кВт |
| Температура навколишнього середовища | 0 ~ 40 °C |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | ± 10 % |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 347 ₴

