Спосіб установки - настінний, потужність, Вт - 8100 Вт, мінімальна вхідна напруга, В - 100V, максимальна вхідна напруга, В - 260 В, точність стабілізації - ± 10 %, відображення значень вхідного/вихідного напруг - цифровий індикатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,2 кг |
| Вихідні роз'єми | клеми |
| Вхідні роз'єми | клеми |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | цифровий індикатор |
| Гарантія | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 100V |
| Рекомендоване застосування | для побутової техніки |
| Розмір, мм | 31,1*16,8*31,1см |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Температура навколишнього середовища | 0 ~ 40 °C |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | ± 10 % |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 883 ₴

