для побутової техніки, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 600 Вт, 1000 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 162-295 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 1, LCD - без дисплея, 205 х 94 х 285 мм, 5.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 кг |
| Вхідна напруга | 162-295 В |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 1 |
| Кількість вихідних розеток | 8 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 8 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Призначення | для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 205 х 94 х 285 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний;настінний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-8 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 170 ₴









