
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 ICT IoT 3000W LCD (10122195)
35 489 ₴
- В наявності
- Код: 00-00138292
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
для мережевого обладнання, для робочих станцій, для серверних стійок, безперервної дії (on line), 3000 Вт, 3000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 160-300 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 6, LCD - дисплей, 192 x 428 x 318 мм, 26.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 3000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 160-300 В |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 6 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RJ-45;RS-232;SmartSlot;USB |
| Кількість вихідних розеток | 1 x IEC 320 C19;8 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 8 |
| Кількість АКБ | 6 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для робочих станцій;для серверних стійок |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 220 вольтів;на 3 кВт |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 489 ₴


