для мережевого обладнання, для роутерів, 30 Вт, 85-265 В, АКБ - вбудована, 10400mAh, LCD - без дисплея, 105 х 160 х 35 мм, 0.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Вхідна напруга | 85-265 В |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Кількість вихідних розеток | 3 x DC |
| Кількість АКБ | 1 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для роутерів |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | для роутера 12 вольтів;на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип виконання | настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 544 ₴





