для відеоспостереження, для серверних стійок, лінійно-інтерактивний (line interactive), 900 Вт, 1500 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 8 AH x 2, LCD - дисплей, 480 х 350 х 150 мм, 15.8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 8 - 20 хв |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Вихідна напруга | 1500 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 8 AH x 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для відеоспостереження;для серверних стійок |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 480 х 350 х 150 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 6-10 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 272 ₴



