для мережевого обладнання, для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1200 Вт, 2000 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 155-275 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 2, LCD - без дисплея, 380x130x192, 14.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 6.7 хв |
| Вага | 14.5 кг |
| Вхідна напруга | 155-275 В |
| Вихідна потужність | 1200 Вт |
| Вихідна напруга | 2000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість вихідних розеток | 5 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 5 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для домашніх ПК;для робочих станцій |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 380x130x192 |
| Також шукають | для дому;на 220 вольт;потужні |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 742 ₴

