Розмір - 244 x 211 x 33 мм, Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15", сталь, 1 кг, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір | 244 x 211 x 33 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴










