16", 3840x2400 (WQUXGA), OLED, Intel Core Ultra 9 185H (2.3 - 5.1 ГГц), 32 ГБ, SSD - 2 Тб, NVIDIA GeForce RTX 4070, GPU - 8 ГБ, Windows 11 Home, підсвічування клавіатури, 1.9 кг, темно-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 185H (2.3 - 5.1 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 2 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2400 (WQUXGA) |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 240Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 032 ₴









