Lenovo V15 G3 IAP — бізнесовий ноутбук, створений компанією Lenovo, який має лаконічний дизайн. Призначений для того, щоб робота та розваги завжди були під рукою, оснащений екраном з високою роздільною здатністю Full HD.
Технічні можливості забезпечуються командою компонентів із центральним процесором Intel Core i3-1215U, 16 ГБ оперативної пам’яті та містким SSD накопичувачем. Сховище даних дозволить колекціонувати улюблені ігри, музику, фотографії, відео, фільми та програми.
Клавіатура має ергономічну конструкцію із розділеними невисокими клавішами, які дозволять застосовувати навички сліпого набору. З нею легше працювати з документами, листуватися та вводити дані.
Для підключення периферійних пристроїв, зовнішніх дисків, флеш-накопичувачів і аксесуарів, пристрій оснащений набором портів USB і HDMI. Зберігся і LAN порт для інтернет-кабелю, що буде зручно для офісного чи домашнього використання, адже дозволяє використовувати швидкісне дротове підключення до мережі. Під час роботи з бездротовим підключенням ноутбук також не розчарує, адже підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11 ac.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3 1215U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.2 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 38 Втг |
| Ємність батареї | 2 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 2.0;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 235.8 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Також шукають | 2023 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим об'ємом |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 27 499 ₴








