Сучасний інструмент для підприємців
Зустрічайте Lenovo ThinkBook 16 G7 - це ноутбук, який був створений з метою задовольнити всі потреби бізнес-сфери. Це сучасне, високопродуктивне рішення, яке стане вашою надійною опорою у світі бізнесу.
Яскравий візуальний досвід
ThinkBook 16 G7 вражає зі своїм великим, яскравим 16-дюймовим WUXGA (1920x1200) IPS дисплеєм. Він забезпечує кришталево чисте зображення з високою контрастністю та тривалу комфортну роботу без стомлення очей.
Багатофункціональність і безпека
Для ThinkBook 16 G7 безпека є питанням пріоритетності. Він оснащений чипом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитка пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист ваших даних та особистої інформації.
Сучасний, стильний дизайн
Корпус ноутбука виготовлено з міцного алюмінію з кольоровим покриттям. Цей матеріал відчутно знижує вагу пристрою, не поступаючись при цьому в міцності та довговічності. Він пройшов жорстку перевірку відповідно до стандарту MIL-STD-810H, що підтверджує його здатність витримувати найсуворіші умови роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 356 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Висота | 17.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 253.5 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 660M Graphics |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | алюмінієвий корпус;Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців;українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;з |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 56 114 ₴










