HP 15-fd — надійний та потужний ноутбук, який забезпечує продуктивність і комфортну роботу в будь-яких умовах. Є ідеальним варіантом для роботи, навчання або розваг.
Він оснащений IPS-екраном з діагоналлю 15.6" дюймів та високою роздільною здатністю, щоб ви могли отримати чітке зображення для зручного перегляду робочих завдань та фільмів для відпочинку.
Апаратна конфігурація цієї моделі представлена сучасним процесором Intel Core 3 100U, достатніми запасами оперативної пам'яті та SSD-накопичувачем. З їх допомогою ноутбук легко впорається з обробкою великої кількості даних, запуском енергомістких застосунків та розробкою проєктів.
Ноутбук підтримує сучасний інтерфейс USB Type-C, тому дозволить швидко здійснювати запис та передачу інформації з пристрою на накопичувач. Також є відеопорт HDMI для підключення проєкторів, додаткових моніторів і телевізорів. За відсутності мишки ноутбук пропонує чутливий тачпад, який для зручності має велику площу.
Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.8 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 18.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Колір | Золотий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 22 941 ₴





