14", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core Ultra 7 165U (1.7 - 4.9 ГГц), 32 ГБ, SSD - 512 ГБ, Windows 11 Pro, 57 Втг, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, 1.32 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 165U (1.7 - 4.9 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 313 мм |
| Вага | 1.32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 57 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;NFC;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 18.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 223 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Dell Latitude |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;ультрабу |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 999 ₴






