Потужний, елегантний, призначений для геймерів – ноутбук Dell G15 виведе вас на новий рівень кіберспортивних ігор. Сучасний потужний процесор, підкріплений надшвидкою пам'яттю та графікою, дозволить вам звільнити всю міць для перемоги у віртуальних битвах. Насолоджуйтеся чудовою продуктивністю та підніміть свої ігри на новий рівень завдяки дивовижним технологіям Dell G15.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 357 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Ємність батареї | 56 Вт·год |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 272 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dell G |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 952 ₴









