Портативний твердотільний накопичувач SXS1000R/1000G, що входить до лінійки Kingston XS1000, використовує для підключення інтерфейс USB 3.2 Gen 2, що забезпечує високий рівень продуктивності в компактному зовнішньому форм-факторі. Завдяки можливості передавати дані зі швидкістю до 1050 МБ/с*, XS1000 забезпечує високу продуктивність і незначні затримки в роботі під час очікування завершення перенесення даних. Швидкісне сховище SXS1000R/1000G місткістю 1 ТБ** дає змогу миттєво вивантажувати та редагувати фотографії високої роздільної здатності, 8K відео та найбільші документи. Накопичувач розрахований на застосування і з майбутніми системами, з більш високими запитами до сховища, і з більшістю сучасних пристроїв - він сумісний без необхідності в додаткових комплектуючих.
Kingston XS1000 підключається до порту USB Type-C***, даючи змогу творцям контенту мати прямий доступ до своїх даних у будь-якому місці - і на ПК, і на мобільних пристроях. Завдяки неперевершеній зручності та вражаючим можливостям зберігання XS1000 стане вашим надійним помічником у створенні резервних копій файлів, забезпечуючи постійний доступ до важливих документів, заповітних спогадів і медіафайлів. Попрощайтеся з громіздкістю і привітайтеся з ефективністю зберігання даних за допомогою зовнішнього твердотільного накопичувача XS1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Зовнішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 29 г |
| Габарити | 69.54 x 32.58 x 13.5 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | USB 3.2 Type-C |
| Колір | Яскраво-червоний |
| Об'єм накопичувача | 2 TB |
| Швидкість записування | 1000 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 1050 Mb/s |
| Також шукають | великого обсягу |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Товщина | 13.5 мм |
- Ціна: 6 167 ₴






