Серія - S4510, 960 GB, 3D TLC NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 560 Mb/s, Швидкість запису - 510 Mb/s, 100 х 70 х 7 мм, 70 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 70 г |
| Габарити | 100 х 70 х 7 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 960 GB |
| Серія | S4510 |
| Швидкість записування | 510 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 560 Mb/s |
| Також шукають | ігрові;для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 320 ₴





