SSD диски ATRIA XT200 – це швидкі та енергоефективні накопичувачі зберігання та обміну інформацією. Вони мають вищу швидкість читання і записи на відміну від HDD-дисків, при цьому витрачає менше енергії. SSD диски ATRIA дозволяють з мінімальними витратами підвищити якість роботи домашнього або офісного ноутбука, або ПК і використовувати всі можливості сучасних програм та ігор. Виділяють менше тепла та забезпечує більш швидке завантаження, що робить його ідеальним для користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atria |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 50 г |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 1.0e-6 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Серія | XT200 |
| Швидкість зчитування | 545 Mb/s |
| Також шукають | дешеві;для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586 ₴




