Сучасний монітор для дизайнерів BenQ PD2706U
Він отримав діагональ 27" дюймів, IPS-матрицю та роздільну здатність 4К (3840x2160), що додасть картинці чіткості та реалістичності навіть найдрібніших деталей. Завдяки широким кутам огляду, що мають 178 градусів, і високій графічній контрастності, будь-якого кута приміщення, водночас картинка не спотворюватиметься. Виробник оснастив монітор кількома необхідними в сучасному світі технологіями. Flicker-Free відповідає за зменшення мерехтіння екрана. Low Blue Light фільтрує синій колір і зменшує навантаження на очі.
Технологія HDR
HDR10 надає найкращі результати ще більш ефективно за допомогою попереднього перегляду HDR-ефекту у відео в процесі редагування.
Відображення деталей
Технологія рівномірності Uniformity Technology від BenQ забезпечує природний колір і рівномірне світіння по всьому екрану. Дисплей поділений на сотні ділянок, ретельно налаштованих для забезпечення максимальної точності. Завдяки цій інноваційній технології, забезпечується високий рівень точності зображення.
Показуйте тільки необхідні деталі
Різноманітні колірні режими даватимуть вам необхідну деталізацію. Потрібно лише вкласти душу в свою роботу.
Режим Darkroom
Налаштуйте яскравість і контраст зображення для роботи в темному середовищі.
Режим анімації
Збільште чіткість темних областей без зайвого освітлення яскравих ділянок.
Режим CAD/CAM
Насолоджуйтеся надзвичайною контрастністю ліній і форм у технічних ілюстраціях.
Функція PIP і PBP
Використовуйте розділений екран. Технології "зображення-в-зображенні" (PIP) і "зображення-поза-зображенням" (PBP) дадуть вам можливість адаптувати ваш робочий процес.
KVM перемикач
Завдяки вбудованому KVM-перемикачу (клавіатура, відео, миша), PD2706U дає змогу користувачам керувати двома системами за допомогою одного комплекту клавіатури та миші. Перемикайтеся між системами за допомогою панелі керування Hotkey Puck G2, щоб підвищити ефективність.
Розширте свою робочу станцію за допомогою універсального кабелю
За допомогою USB-C потужністю 90 Вт можна без перешкод передавати зображення, відео й інші дані та одночасно заряджати мобільні пристрої — один кабель для всього.
Скористайтеся своїм творчим потенціалом
Оптимізуйте робочий процес завдяки покращеному дизайну та зосередьтеся на власній творчості та пристрасті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2.5 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність статична | 1200:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор;вбудований перемикач KVM;гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -15° ~ +15° |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| Регулювання за висотою, мм | 110 |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Розміри без підставки | 613.8 х 367.6 х 87.7 мм |
| Розміри з підставкою | 613.8 х (450.9~560.9) х 238.3 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 45 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2023;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | Delta E(avg) ≤3;Eye Care;Flicker Free;Low Blue Light;sRGB 99% |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 25 501 ₴








