Монитор ASUS VG279QM - це 27-дюймовий Full HD (1920 x 1080) швидкий ігровий IPS-монітор із надшвидкою частотою оновлення 280 Гц, розроблений для професійних геймерів і захопливого ігрового процесу
Технологія ASUS Fast IPS забезпечує час відгуку 1 мс (GTG) для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів.
Сертифікований як G-SYNC-сумісний, забезпечуючи безпроблемний ігровий процес без сліз завдяки ввімкненню VRR (змінної частоти оновлення) за замовчуванням.
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) забезпечує ELMB разом з G-SYNC-сумісністю, усуваючи ореоли та розриви для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів.
Технологія High Dynamic Range (HDR) з професійною колірною гамою забезпечує контрастність і кольоропередавання, відповідні сертифікації DisplayHDR 400
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага | 8,2 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 100 000 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.311 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Тип монітора | Для програміста;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 280 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
- Ціна: 12 436 ₴





