Монітор Acer EB321HQ виконаний у новому, цікавому дизайні на основі технології IPS і пропонує повне покриття sRGB, широкі кути огляду та точну перенесення кольорів. Численні функції, які застосовуються при виробництві запропонованої моделі, з успіхом можуть бути використані програмістами, графічними дизайнерами, геймерами та іншими просунутими мультимедіа-користувачами.
Широкий набір інтерфейсів, включаючи VGA, HDMI. Ідеальне поєднання стилю та форми: монітори цієї серії мають корпус з текстурованою поверхнею та ергономічною підставкою. Кріплення VESA дозволить розмістити монітор на стіні там, де зручно.
Можливість нахилу під кутом від -5° до 10° дозволяє легко підібрати зручний та комфортний кут перегляду. На моніторах Acer ви можете дивитися фільми, працювати або грати з високою роздільною здатністю та реалістичним кольором.
Монітори з IPS-матрицею забезпечують точну кольору і кут огляду до 178°. Технологія Acer ComfyView знижує кількість відображень для комфортного перегляду за різних налаштувань. Система управління зображенням Acer Adaptive Contrast Management (ACM) підвищує загальну якість картинки, динамічно оптимізуючи яскравість та контрастніст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI;1 х VGA |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 52 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2021;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Тип монітора | Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 8 004 ₴




