
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz Wibrand (WI3200DDR4S/16GB)
6 498 ₴
- В наявності
- Код: 00-00150047
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DDR4, 16 ГБ, У наборі - 1, 3200 МГц, CL22, non-ECC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wibrand |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Особливості | Unbuffered |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Охолодження | немає |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | non-ECC |
| Таймінги | CL22 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 498 ₴


