Відкрийте нові межі можливостей з Realme C63!
Realme C63 — це телефон нового покоління, який перевершить ваші очікування, попри низьку ціну в низу ринку, Realme C63 показує солідні результати. Він оснащений 6.74-дюймовим Full HD+ IPS дисплеєм з роздільною здатністю 1600x720 пікселів, що забезпечує яскраві кольори та чітку графіку. Завдяки частоті оновлення 90 Гц, ви отримаєте неймовірні враження під час перегляду відео або виконання інших завдань.
Realme C63 працює на бюджетному, але досить продуктивному процесорі Unisoc Tiger T612, який забезпечує плавну та швидку роботу в будь-яких додатках завдяки 8 ядрам з максимальною частотою 1.8 ГГц.
Головною особливістю Realme C63 є його фотографічна система. Девайс оснащений задньою камерою на 50 Мп + AI камерою. Фронтальна камера з роздільною здатністю 8 MPIX дозволить вам робити яскраві та чіткі селфі, а також ідеально підійде для відеодзвінків.
Попри низьку вартість Realme C63 підтримує швидку зарядку на 45W, що дозволяє не витрачати багато часу на очікування повної зарядки. Весь процес заряду з 0 до 100% займе не більше ніж 40-50 хвилин. Місткість акумулятора становить 5000 мА*год і дасть можливість користуватися смартфоном протягом усього дня, а якщо користуватися Realme C63 менш активно, одного заряду вистачить на 2-3 дні.
Realme C63 оснащений останньою версією операційної системи Android 13, яка забезпечує кращу продуктивність та безпеку. Крім того, Realme C63 підтримує Bluetooth 5.0, Dual SIM, WiFi та GPS. Наявність 3.5 мм роз'єму дозволить вам підключати навушники та інші пристрої, а сканер відбитків пальців забезпечить безпечний доступ до вашого смартфона.
Realme C63 — це ідеальне поєднання функціональності, стилю та доступної ціни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Синій |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Тип екрану | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc Tiger T612 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 185 г |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.74" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | HD / 1280х720 / стереозвук |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 50 + 0.3 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;ГЛОНАСС |
| ОС | Android 14 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | швидке зарядження |
| Особливості | Fast charging 45W;IP54 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;спалах |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
- Ціна: 5 627 ₴










