Смартфони, Multi SIM, Захищені, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 5.93", 720 x 1440, 60 Гц, CPU - UNISOC Tiger T606, 6 Gb, 256 Gb, 20 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6300 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6300 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 300 г |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 5.93" |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | HD / 1280х720 / стереозвук |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість мегапікселів камери | 20 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал корпусу | метал; пластик;кло |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| ОС | Android OS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист |
| Особливості | IP68 certified;IP69K |
| Особливості корпусу | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Роздільна здатність екрана | 720 x 1440 |
| Розміри (мм) | 166 х 81.5 х 15.4 мм |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 1 Тb |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴







