Ефектний дизайн і безмежний екран
Захист від води
Камера з сенсором Sony Lytia 600 та оптичною стабілізацією IOS.
Преміальне оздоблення
Це перший телефон moto g з ефектним дизайном і безмежним екраном. Насолоджуйтеся вигнутим дисплеєм Corning Gorilla Glass, що бездоганно поєднується із задньою панеллю з преміальним оздобленням.
Переглядайте улюблений контент в кінематографічному стандарті на безмежному FHD+ pOLED дисплеї із діагоналлю 6,67 дюйма та частотою оновлення 120 Гц. Насолоджуйтесь приголомшливо якісним звучанням з Dolby Atmos.
Отримуйте бездоганні фото навіть за низької освітленості за допомогою вдосконаленої камери 50 МП з потужним сенсором Sony - LYTIA™ 600 і технологією Quad Pixel.
Вміщуйте в 4 рази більше простору з ультра-широким об’єктивом або роздивляйтеся найдрібніші деталі з Macro Vision.
Знімайте вражаючи селфі на 32-мегапіксельну фронтальну камеру Quad Pixel.
Швидко розблоковуйте телефон за сканером відбитків пальців на дисплеї.
Батарея місткістю 5000 мА·год забезпечує роботу пристрою протягом 34 годин. А зарядний пристрій TurboPower™ 30 Вт відновить заряд за лічені хвилини.
Процесор Snapdragon® та оперативна пам’ять об’ємом 8 ГБ і 256 ГБ внутрішньої пам’яті задовольнять сучасні потреби в продуктивності. За потреби ви можете скористатися функцією «Збільшення RAM», яка автоматично додає до 24 ГБ оперативної пам’яті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Екран | |
| Тип екрану | P-OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 173 г |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Відеоядро | Adreno 619 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.4 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 50 + 0.3 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| ОС | Android 14 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;швидке зарядження |
| Особливості | Fast Charge 30W |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2400 pixels |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 1 Тb |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Колір | Оливковий |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.3 GHz |
- Ціна: 10 622 ₴




