Захищений корпус
Сміливо вирушай у пригоди - motorola edge 50 Neo має захист від вологи та пилу IP68. Ба більше, Corning Gorilla Glass 3 захищатиме дисплей від пошкоджень у щоденному використанні.
Можливості для нічної зйомки
Підвищення якості знімків та оволодіння мистецтвом нічної фотографії завдяки потужному сенсору основної камери на 50 Мп, що дає змогу в темному середовищі надзвичайно швидко знімати фотографії з низьким рівнем шуму.
Миттєве селфі
Знімай приголомшливі селфі миттєво за допомогою технології Quad Pixel фронтальної камери на 32 Мп.
Театр на ходу
Твої улюблені розваги з'являються в мільярді відтінків реалістичних кольорів на дисплеї POLED з безмежним екраном діагоналлю 6.4 дюйма.
Створений захоплювати
Отримай більше вражень від новітнього смартфона завдяки швидкому та надійному процесору MediaTek Dimensity 7300 і неймовірно потужній батареї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Синій |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7300 |
| Екран | |
| Тип екрану | P-OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4310 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | Fingerprint |
| Вага | 171 г |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.4" |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал корпусу | штучна шкіра |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 3 |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| ОС | Android 14 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | бездротове заряджання;гіроскоп;пило/вологозахист;швидке зарядження |
| Особливості | Fast Charge 68W;IP68 certified;Безпровідна зарядка |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
- Ціна: 12 481 ₴










