Смартфон Moto Edge 50 fusion зручно лежить у долоні завдяки ергономічному форм-фактору та використанню високоякісних матеріалів. Девайс має заокруглені краї та плавні контури, щоб утримування в руках було максимально комфортним. Блок камер із чіткими геометричними лініями розташований збоку та не заважає використанню девайса. Надтонкий профіль пристрою надає йому витонченої елегантності, що гармонійно доповнює будь-який образ користувача.
Корпус гаджета надійно захищений за стандартом IP68 і має абсолютну герметичність: унеможливлено потрапляння всередину дрібних частинок пилу, а також крапель вологи, наприклад, під час сильного дощу. Безмежне полотно дисплея ефективно захищене від появи подряпин і потертостей за допомогою Corning Gorilla Glass 5.
Дивіться потокові відео, грайте та залишайтеся на зв'язку з близькими завдяки ємному акумулятору смартфона Moto Edge 50 fusion. За компактним корпусом ховається великий обсяг заряду 5 000 мА·год. Надшвидка зарядка потужністю 68 Вт забезпечує відновлення рівня ємності всього за 15 хвилин. Знімайте навколишній світ годинами підряд, не думаючи про зарядженість батареї.
Творіть без будь-яких обмежень і надихайтеся завдяки простому використанню захопливих функцій камери. Фотомодуль відкриває нові можливості нічної зйомки з потужним сенсором LYTIA з роздільною здатністю 50 Мп. Знімайте фотографії за недостатнього освітлення з низьким рівнем шуму. Отримайте неймовірні результати зйомки завдяки 32-кратному збільшенню без втрати деталей об'єктів.
Розширте свої горизонти за допомогою ширококутної камери, знімаючи важливі моменти та поміщаючи в кадр більше, ніж може охопити стандартний сенсор завдяки ширококутному об'єктиву з кутом 120°. Дрібні деталі перестануть бути непомітними: розгляньте все найважливіше, використовуючи об'єктив Macro Vision, що збільшує зображення вчетверо. Миттєво робіть яскраві селфі за допомогою технології Quad Pixel і фронтальної камери на 32 Мп. Записуйте динамічні відеоролики у високій якості 4К UHD.
Показуйте справжню красу навколо за допомогою фото. Використовуйте зручні інструменти для редагування, що працюють на базі ШІ-технологій безпосередньо в смартфоні через Google Фото. Покажіть камері свою долоню, щоб запустити таймер і зробити чотири креативні фотографії за допомогою функції фотокабінки. Експерименти з перспективою дають можливість зробити портрети з кількома точками фокусування.
Безмежний 6,7-дюймовий P-OLED-дисплей із частотою оновлення 144 Гц забезпечує максимальний візуальний комфорт. Насолоджуйтеся виразними та яскравими відтінками, які відповідають кінематографічним стандартам. Перемикайтеся між додатками, грайте та дивіться динамічні ролики з максимальною плавністю без розривів і спотворень. Неймовірна картинка доповнена якісним звучанням із технологією Dolby Atmos.
Отримуйте ще більше вражень від смартфона зі швидким і надійним 8-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 з тактовою частотою 2,4 ГГц. Обробка десятків процесів відбувається за лічені секунди завдяки збільшеному обсягу ОЗП. Користувач може зберігати гігабайти архівів, завжди тримаючи під рукою необхідну інформацію.
Розблокуйте смартфон Moto Edge 50 fusion за допомогою відбитка пальця: досить просто торкнутися дисплея над оптичним датчиком. Користувачеві доступне управління безпекою мережі та дозволами для додатків завдяки створенню секретної папки для конфіденційних даних за допомогою Moto Secure.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
| Екран | |
| Тип екрану | P-OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 174.9 г |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Adreno 710 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.45 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 50 + 13 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass 5 |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS;ГЛОНАС |
| ОС | Android 14 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 12 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист;швидке зарядження |
| Особливості | Fast Charge 68W;IP68 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2400 pixels |
| Розміри (мм) | 161.9 x 73.1 x 7.9 мм |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Частота процесора | 2.4 GHz |
- Ціна: 13 440 ₴




